Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su

Įjungti slapukus ir tęsti Išjungti slapukus ir tęsti

„SPC legal“ - verslo teisės advokatų kontora, vadovaujama patyrusių Lietuvos teisės rinkos profesionalų. 2015 metais veiklą pradėjusios kontoros paslaugos apima visas pagrindines komercines ir verslo teisės sritis, išskirtinį dėmesį skiriant įmonių įsigijimų ir susijungimų (M&A), bendrovių teisės, ginčų sprendimų, nekilnojamojo turto ir viešųjų pirkimų sritims.

Kontoros profesionalai turi patirties dirbant su vietiniais ir tarptautiniais verslo klientais, yra pripažinti tarptautinėse rinkose. Darbo patirtis pirmaujančiose Lietuvos advokatų kontorose, didesnė nei 10 m. profesinė praktika leidžia įgyvendinti  išskirtinius sandorių bei ginčų sprendimus.

Su mumis dirbti labai paprasta, visus klausimus siekiame spręsti vadovaudamiesi praktiniu požiūriu, esame artimi mūsų klientams. Mūsų komanda siekia žengti vienu žingsniu priekyje pasiūlydama veiksmingus būdus spręsti pačias sudėtingiausias problemas, su kuriomis susiduria mūsų klientai. Kiekvieną teisinę problemą sprendžiame vadovaudamiesi kliento verslo interesu ir jo supratimu.

Mūsų stilius

Rūpinamės Jūsų verslu ne mažiau negu teise

Mūsų stiprybė

Profesinė patirtis, lydima energijos ir motyvacijos

Mūsų pergalė

Visiška kliento sėkmė ir pasitenkinimas rezultatu

Mūsų vizija

Vietiniai sprendimai, atitinkantys tarptautinius standartus