Apie mus

„SPC legal“ – verslo teisės advokatų kontora, teikianti paslaugas įmonių teisės ir sandorių, ginčų sprendimo, reguliuojamų sektorių ir transporto, nekilnojamojo turto ir statybos srityse. Advokatų kontorai vadovauja ir čia dirba patyrę teisininkai, galintys aiškiai ir konstruktyviai patarti net pačiais sudėtingiausiais klausimais.

Paprasta. Tikime, jog esminė mūsų užduotis – versti sudėtingus teisinius aspektus lengvai suprantamais. Padedame klientams priimti pagrįstus ir apgalvotus verslo sprendimus bei veiksmingai sprendžiame kritines situacijas.

Praktiška. Žvelgdami į kiekvieną klausimą praktiškai, siūlome sprendimus ne tik atitinkančius teisinius reikalavimus, bet ir kuriančius pridėtinę vertę kliento verslui.

Artima. Girdime savo klientus. Aiški komunikacija ir artimi santykiai su klientais padeda iš esmės suprasti jų verslą bei pasiūlyti konstruktyvius sprendimus.

Mūsų stilius
Rūpinamės Jūsų verslu ne mažiau negu teise
Mūsų stiprybė
Profesinė patirtis, lydima energijos ir motyvacijos
Mūsų pergalė
Visiška kliento sėkmė ir pasitenkinimas rezultatu
Mūsų vizija
Vietiniai sprendimai, atitinkantys tarptautinius standartus

Karjera

Talentingi teisininkai mūsų komandoje visuomet laukiami.
Jei, be puikių teisinių įgūdžių, suprantate verslą, aiškiai dėstote mintis ir praktiškai žvelgiate į teisinius klausimus – pasikalbėkime!
Susisiekite el. paštu: cv@spclegal.lt

Vienos komandos filosofija
Maloni ir neformali atmosfera
Neribotos galimybės
Teisingas finansinis atlygis