Eglė Subačienė

VYRESNIOJI TEISININKĖ
El. paštas

Apie

Vyresnioji teisininkė Eglė Subačienė yra Nekilnojamojo turto ir statybų grupės narė. Advokatė turi daugiau nei 10 metų patirties ginčų sprendimo, nekilnojamojo turto, statybų ir žemės teisės, teritorijų planavimo, infrastruktūros vystymo, sutarčių teisės ir kitose srityse. Teisininkė turi ilgametę patirtį, rengiant procesinius ir kitus dokumentus teismams ir valstybės institucijoms, sutarčių bei susitarimų projektus, pretenzijas, teisines išvadas ir kitus teisinius dokumentus.

Eglė sėkmingai atstovauja klientus civilinėse ir bendrosios kompetencijos teismuose, valstybės ir vietos savivaldos institucijose, įskaitant Nacionalinę žemės tarnybą prie Žemės ūkio ministerijos bei Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją prie Aplinkos ministerijos. Advokatė teikia teisines konsultacijas valstybinės žemės nuomos, statybų rangos, nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo ir nuomos, statybų defektų, nekilnojamojo turto vystymo, naudojimosi tvarkos bendrojoje dalinėje nuosavybėje nustatymo, atidalinimo iš bendrosios dalinės nuosavybės, servitutų nustatymo ir panaikinimo bei kitais teisiniais klausimais.

Klientai vertina Eglę už aukštą teisinių paslaugų kokybę, efektyvų ir savalaikį komunikavimą bei orientaciją į kliento siekiamus tikslus.

Patirtis

2018 – 2019 vyresnioji teisininkė Advokatų profesinėje bendrijoje Judickienė ir partneriai JUREX

2012 – 2018 teisininkė AKJ CONSULTUS Advokatų profesinėje bendrijoje (anksčiau – Advokatų kontora Kairevičius, Juzikis ir partneriai)

2010 – 2012 teisininkė AB-F „VITI”

2006 – 2007 teisininko asistentė Advokatų kontoroje „Ellex Valiūnas ir partneriai“ (anksčiau – Advokatų kontora Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN)

Išsilavinimas

2003 – 2008 Teisės magistras (komercinės teisės specializacija), Vilniaus universitetas