Povilas Karlonas

PARTNERIS
El. paštas
Kalbos:
Lietuvių
Anglų
Rusų

Apie

Povilas Karlonas – „SPC legal“ partneris ir Nekilnojamojo turto ir statybų srities grupės vadovas. Jo patirtis nekilnojamojo turto ir statybų srityje siekia daugiau nei 10 metų. Nuo 2006 m. jis konsultuoja NT vystytojus ir investuotojus klausimais, susijusiais su sandoriais, nuomos sutartimis ir teritorijų planavimu. Povilas puikiai išmano rinką ir sugeba rasti neįprastus sprendimus sudėtingoms situacijoms. Jis yra pripažintas nekilnojamojo turto teisininkas pagrindinių teisės žinynų „Legal 500“ ir „Chambers Europe“.

Povilas taip pat specializuojasi laisvųjų ekonominių zonų reglamentavimo srityje, konsultuoja industrinius parkus ir laisvųjų ekonominių zonų valdytojus reglamentavimo ir plyno lauko investicijų klausimais Lietuvoje.

Povilo klientai – Kauno, Klaipėdos, Marijampolės ir Panevėžio laisvųjų ekonominių zonų valdymo įmonės, industrinio parko VIZI valdytojai, investicinis fondas „East Capital“, „Capital City Group“, „Švaros broliai“, „ORLEN Baltics Retail“, „Nesės“ įmonių grupė, „Sparta“, „JBS Textile Group“ ir daugelis kitų.

Patirtis

2012 – 2018 partneris advokatų kontoroje „Averus“ (Lietuva)

2006 – 2012 teisininkas advokatų kontoroje „Sorainen“ (Lietuva)

Išsilavinimas

2008 – 2009 Komercinės teisės magistras (LL.M.), Londono universiteto koledžas (JK)

2007 – 2009 Teisės magistras, Mykolo Romerio universitetas (Lietuva)

2003 – 2007 Teisės bakalauras, Mykolo Romerio universitetas (Lietuva)