Marius Rindinas tapo penktuoju „SPC legal“ partneriu

2020-aisiais su savo komanda prie „SPC legal“ prisijungęs advokatas Marius Rindinas šiemet tapo penktuoju advokatų kontoros partneriu.

Jis toliau vadovaus darbo teisės bei duomenų apsaugos praktikoms, dėmesį skiriant migracijos klausimams ir asmens duomenų apsaugos ginčams.

„Šių praktikų tikslas – padėti įdarbinti aukštos kvalifikacijos specialistus, užsienio verslams perkelti savo padalinius į Lietuvą. Taip pat sprendžiame duomenų apsaugos ginčus, kurių skaičius sparčiai auga ir jų rizika verslui vis didėja“, – sako Marius.

Tapęs kontoros partneriu, jis taip pat prisidės prie komercinių sandorių praktikos vystymo. Minėtose srityse jis yra sukaupęs beveik 15 metų patirtį.

Tarp naujojo kontoros partnerio įgyvendintų projektų yra vieno didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Baltijos šalyse konsultavimas įvairiais komercinės teisės klausimais. Be to, jis padeda pirmajam Lietuvos vienaragiui „Vinted“ darbuotojų iš užsienio įdarbinimo ir kitose srityse.

Advokatas taip pat kartu su „Investuok Lietuvoje“ įgyvendino strateginį Lietuvai imigracijos modelio gerinimo projektą, kuris skirtas pritraukti aukštos kvalifikacijos specialistus.

Marius talkina ir startuoliams. Praėjusiais metais jis padėjo Finansų technologijų startuoliui „Kernolab“ pritraukti 1 mln. USD investicijų.

Veiklą pradėjusi 2015 m., „SPC legal“ su daugiau nei 30 teisininkų komanda šiandien yra dešimtuke didžiausių advokatų kontorų Lietuvoje.

Dalyvavę ekspertai