Caverion Lietuva UAB pastatė “Thermo Fisher Scientific Baltics“ gamyklą

SPC legal klientas UAB „Caverion Lietuva“ įgyvendino išties neeilinį statybos projektą – per 4 mėnesius įvykdė medicinos ir mokslo įrangos gamintojos „Thermo Fisher Scientific Baltics“ plėtrai skirtos gamyklos statybą. Itin ambicingas ir išskirtis projektas reikalavo neeilinio visos prie jo dirbusios komandos susitelkimo, procesų planavimo, rizikų valdymo ir operatyvumo. Medicinos ir mokslo įrangos gamintojos teritorijoje buvo pastatytas apie 5.500 kv. m bendro ploto gamybos pastatas. Anot UAB „Caverion Lietuva“ pardavimų vadovo Svajūno Raščiausko, paprastai tokie projektai įgyvendinami per 1,5–2 metus, tačiau šį kartą užsakovas tiek laukti negalėjo. Todėl skirtingi procesai – projektavimo, statybos, paleidimo ir pan. – vyko vienu metu.

Neeilinis projektas ir pavedimas reikalauja neeilinių ir teisinių sprendimų. SPC legal partneriai Giedrius Murauskas ir Povilas Karlonas padėjo klientui teisiniais klausimais, konsultavo klientą santykiuose su užsakovu, atstovavo klientą derybose dėl rangos sutarties sudarymo bei vykdymo.

Džiaugiamės galėję būtų šio išskirtinio projekto įgyvendinimo dalimi ir didžiuojamės UAB „Caverion Lietuva“, kurie viršijo lūkesčius ir jį įgyvendinimo.

Daugiau apie tai skaitykite: https://bit.ly/37qQVKb