Panevėžio LEZ kuriasi naujas investuotojas – UAB „Arginta Engineering“

SPC legal klientas Panevėžio LEZ valdymo bendrovė toliau sėkmingai tęsia naujų stambių investuotojų pritraukimą į Panevėžio LEZ. Šį kartą norime pasidžiaugti, jog SPC legal turėjo galimybę atstovauti Panevėžio LEZ valdymo bendrovei derantis su nauju stambiu investuotoju –  inžinerinės pramonės ir metalo apdirbimo UAB „Arginta Engineering“ –  dėl pastarojo įsikūrimo Panevėžio LEZ.

UAB „Arginta Engineering“ Panevėžio LEZ planuoja vykdyti bendrovės plėtrą bei čia statyti modernią, 15 000 kv. m. ploto gamyklą, kurioje bus įrengtos inovatyvios ir vakarietiškus standartus atitinkančios gamybinės, administracinės ir buitinės patalpos. Be kita ko, UAB „Arginta Engineering“ planuoja į naują gamyklą investuoti apie 15 mln. Eur bei iki 2027 m. sukurti iki 300 naujų darbo vietų programinių staklių operatoriams, suvirintojams ir kitiems – tiek patyrusiems gamybos darbuotojams, tiek motyvuotiems praktikantams bei norintiems keisti darbo sritį.

SPC legal Nekilnojamojo turto ir statybos praktikos komanda konsultavo mūsų klientą Panevėžio LEZ valdymo bendrovę dėl sutarčių su nauju investuotoju sudarymo, rengė sutartis bei atstovavo derybose su UAB „Arginta Engineering“ dėl pastarosios įsikūrimo ir veiklos Panevėžio LEZ.

Daugiau apie tai skaitykite: https://bit.ly/3icUh8H