„SPC legal“ asocijuotais partneriais tapo Gintas Andruška ir Jonas Povilionis

Į didžiausių Lietuvos teisės kontorų gretas patenkanti verslo teisės advokatų kontora „SPC legal“ plečia vadovų gretas. Prie partnerių komandos prisijungė du nauji asocijuoti partneriai – jais tapo „SPC legal“ vyresnieji teisininkai Gintas Andruška ir Jonas Povilionis. Šiuo metu vadovų komandą sudaro 6 partneriai – vadovaujantis partneris, 3 partneriai ir 2 asocijuoti partneriai. Prieš penkerius metus kontora veiklą pradėjo trise, o šiandien visą „SPC legal“ komandą sudaro daugiau kaip 25 profesionalai.

„SPC legal“ specializuojasi įmonių ir sandorių, nekilnojamojo turto ir statybų, reguliuojamų sektorių ir statybų bei ginčų sprendimo srityse. Asocijuotais partneriais tapę Gintas Andruška ir Jonas Povilionis reikšmingai pasižymėjo sandorių ir ginčų srityse. Jų įgyvendintų projektų puokštėje – daugybė sėkmingai įgyvendintų iššūkių.

Gintas Andruška ginčų sprendime specializuojasi jau daugiau kaip 10 metų. Vien šiuo metu jo atstovaujamų bylų bendra ginčo suma viršija 5 mln. Eur. Tarp reikšmingiausių Ginto įgyvendintų projektų – Lietuvos Aukščiausiame Teisme laimėta ir sėkmingai užbaigta byla prieš UAB „Toksika“ dėl atsiskaitymo už techninės priežiūros paslaugas; taikos sutartimi užbaigtas kelis metus Vilniaus apygardos teisme trukęs ginčas prieš bankrutuojančią bendrovę dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais ir daugiau nei 800 tūkst. Eur priteisimo iš buvusio darbuotojo bei daugelis kitų. Klientai ypatingai vertina Ginto gebėjimą paruošti ir suformuoti tinkamą ginčų sprendimo taktiką ir jos pritaikymą ikiteisminiuose bei teismo procesuose. Jis dirba su „Caverion Lietuva“, „Eurovia“ grupe, „ERGO Insurance“, „Autokausta“ ir kitais klientais.

Tuo tarpu asocijuotu partneriu tapęs Jonas Povilionis turi sukaupęs reikšmingą patirtį atstovaujant tiek vietinius, tiek tarptautinius klientus, sudarant vienus sudėtingiausių sandorų rinkoje. Jis sėkmingai konsultuoja susijungimų ir įsigijimų, įmonių bei sutarčių teisės, bankininkystės, finansų ir nekilnojamojo turto klausimais. Jonas dirba su tokiais klientais kaip „BaltCap“, „Panevėžio stiklas“, „AMG Property“, „Linas Agro“, „Ecoservice“, „Tele 2“, „Paskola23“ ir kiti. 2019-2020 metais dalyvavo daugiau kaip 20 sandorių, kurie pateko į tarptautinių teisės žinynų „Legal 500“ ir „Chambers Europe“ aprašus. Tarp svarbiausių Jono įgyvendintų projektų atsiduria „AMG Property“ atstovavimas sandoryje įsigyjant „Krasta Auto“ ir „Porche“ centrus, „Tele2“ atstovavimas bendroje jungtinėje veikloje su kitais mobiliojo ryšio operatoriais steigiant ir valdant UAB „Mobilūs mokėjimai“ bei daugelis kitų.