„SPC legal“ auga ir plečia paslaugų spektrą – prie advokatų kontoros jungiasi Marius Rindinas su komanda

Prie sparčiai augančios verslo teisės advokatų kontoros „SPC legal“ jungiasi advokatas Marius Rindinas su trijų teisininkų komanda. Marius Rindinas nuo šiol tampa „SPC legal“ vadovų komandos dalimi ir eis asocijuoto partnerio pareigas. Su jo ir kitų kolegų prisijungimu kontora plečia ir teikiamų paslaugų spektrą. Naujieji kolegos turi svarios patirties pinigų plovimo prevencijos, asmens duomenų apsaugos, migracijos, azartinių lošimų ir kitose srityje.

„Per penkerius veiklos metus sparčiai augome ir toliau didiname teisės profesionalų gretas, nuolat ieškome ir siūlome klientams naujų vertę kuriančių sprendimų. Šis ruduo mums tuo ypač gausus. Ką tik pristatėme rinkai naują produktą viešųjų pirkimų rizikos valdymui, o šiandien džiaugiamės galėdami pranešti, jog su M. Rindino ir jo komandos atėjimu plečiame savo kompetencijų spektrą ir teiksime paslaugas, kurių neteikėme anksčiau“, – sako „SPC legal“ vadovaujantis partneris Giedrius Murauskas.

Rindinas prie „SPC legal“ prisijungia kartu su advokatais Laurynu Purliu, Simona Sidaravičiene bei jaunesniąja teisininke Iveta Katiliūte.

Marius Rindinas specializuojasi migracijos ir įdarbinimo, asmens duomenų apsaugos, azartinių lošimų, komercinių sandorių ir ginčų sprendimų srityse. Jis daugiau kaip 12 metų konsultuoja tiek pradedančius verslus, tiek rinkos lyderius, taip pat valstybės institucijas ir tarptautines nevyriausybines organizacijas.

Tarp jo anksčiau įgyvendintų projektų yra vieno didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Baltijos šalyse konsultavimas nekilnojamojo turto, komercinės teisės ir kitais teisiniais klausimais. Bene didžiausias sandoris, kuriame teko dalyvauti, buvo net 95 mln. Eur nominalios vertės, jo metu buvo parduotas 4-ių kredito unijų paskolų portfelis. Advokatas taip pat kartu su „Investuok Lietuvoje“ įgyvendino strateginį Lietuvai imigracijos modelio gerinimo projektą, kuris skirtas pritraukti aukštos kvalifikacijos specialistus. M. Rindinas turi išskirtinės patirties rezonansinėse bylose, kuomet jose atstovavo valstybės institucijas – Energetikos ministeriją, Valstybinę energetikos inspekciją ir Ryšių reguliavimo tarnybą. Jis konsultuoja Lietuvos lošimų verslo asociaciją  ir vieną didžiausių licencijuotų internetinių lošimų operatorių rinkoje.

„Džiaugiuosi kartu su kolegomis prisijungdamas prie itin veržlios, perspektyvios „SPC legal“ komandos. Mūsų kompetencijos tokiose srityse kaip migracija, pinigų plovimo prevencija, lošimai ir skirtingų patirčių sinergija leis „SPC legal“ klientams pasiūlyti dar platesnį paslaugų paketą, o mums imtis naujų profesinių iššūkių“, – pažymi naujasis asocijuotas partneris Marius Rindinas.

Kartu su M. Rindinu prie „SPC legal“ komandos prisijungęs advokatas Laurynas Purlys turi daugiau kaip 9 metų patirtį ginčų sprendimo bei įmonių teisės srityje. Advokatė Simona Sidaravičienė specializuojasi migracijos, asmens duomenų apsaugos, viešųjų pirkimų ir verslo ginčų sprendimo srityse. Jaunesnioji teisininkė Iveta Katiliūtė specializuojasi pinigų plovimo prevencijos, elektroninių pinigų įstaigų licencijavimo ir verslo ginčų sprendimo srityse.

„SPC legal“ patenka į didžiausių Lietuvos teisės kontorų dešimtuko gretas. Joje šiandien dirba daugiau kaip 30 savo srities profesionalų.