Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su

Įjungti slapukus ir tęsti Išjungti slapukus ir tęsti

Kliento atstovavimas įsigyjant UAB „Žemaitijos keliai“

2018.03.26

Mūsų komanda konsultavo pirkėją (GATAS bendrovių grupę) įsigyjant 99,74 proc. UAB „Žemaitijos keliai“, Lietuvos įmonės, kuri vykdo civilinės inžinerijos darbus, akcijų. UAB „Žemaitijos keliai“ generuoja maždaug 20 mln. EUR pajamų per metus ir joje dirba apie 250 darbuotojų.

Mūsų paslaugos: sandorio struktūrizavimas, derybos dėl sandorio, sandorio dokumentų rengimas (ketinimų protokolas, akcijų pirkimo sutartis ir t. t.), pranešimo apie susijungimą rengimas ir atstovavimas klientui Konkurencijos taryboje.
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusJonas Povilionis.

Pirkėjo atstovavimas įsigyjant nekilnojamąjį turtą

2018.03.02

Mes konsultavome pirkėją (Lietuvos bendrovę) ir jam atstovavome įsigyjant nekilnojamojo turto objektus, esančius Vilniuje, Ukmergės g. Pirmame etape mūsų klientas iš UAB „Melga“ nusipirko pastatą – 545 m2 automobilių remonto dirbtuves – ir perėmė valstybinės žemės sklypo nuomos teises. Antrame etape klientas papildomai įsigijo šalia esantį 0,1 ha žemės sklypą iš privataus asmens. Šį turtą klientas įsigijo siekdamas vėl išnuomoti jį UAB „Melga“ (kuri jame toliau vykdo savo veiklą) ir plėtoti teritoriją, kad galėtų skirti ją galimai UAB „Melga“ plėtrai ir (arba) pritraukti naują nuomininką.

Mūsų paslaugos: teisinio patikrinimo vykdymas, derybos dėl sandorio, sandorio dokumentų rengimas (akcijų pirkimo sutartis, paskolos sutartis, nuomos sutartis, akcijų įkeitimo sutartis ir t. t.).
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusDovidas Vainorius.

Atstovavimas bendrovei „Festo“ plečiant nuomojamas patalpas

2018.02.27

Mūsų komanda padėjo UAB „Festo“, „FESTO Aktiengesellschaft“ (Vokietijos pramoninio valdymo ir automatizavimo bendrovė, kurios metinės pajamos siekia maždaug 2,5 mlrd. EUR) patronuojamajai bendrovei, plečiant Kaune (Lietuva) esančių nuomojamų biuro patalpų plotą daugiau kaip 3 000 m2. Mes jau atstovavome šiam klientui pirmame nuomos sutarties sudarymo etape, kai 2017 m. UAB „Festo“ pasirašė sutartį dėl 4 700 m2 ploto patalpų nuomos.

Mūsų paslaugos: atstovavimas klientui derybose, sandorio dokumentų rengimas (ketinimų protokolas, nuomos sutartis).
Sandorio vertė: daugiau nei 2,5 mln. EUR.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusDovidas Vainorius.

Sėkmingas Valstybinės mokesčių inspekcijos sprendimo apskundimas

2018.02.26

„SPC legal“ sėkmingai apskundė Lietuvos centrinės ir apskrities mokesčių inspekcijos sprendimus. Pagal minėtą sprendimą mūsų klientai, du privatūs asmenys, per Estijos įmones (kontroliuojančiąsias bendroves) valdantys gerai žinomos Lietuvos gamybos bendrovės (kurios pajamos viršija 10 mln. EUR) akcijas, buvo įpareigoti sumokėti gyventojų pajamų mokestį už dividendus, kuriuos Estijos kontroliuojančiosios bendrovės gavo iš Lietuvos įmonės, nors Estijos bendrovės neišmokėjo atitinkamų sumų pagrindiniams savininkams. Valstybinė mokesčių inspekcija laikėsi pozicijos, kad esmė svarbiau už formą, ir nusprendė, jog šiuo atveju privatūs asmenys sukūrė šią schemą siekdami išvengti gyventojų pajamų mokesčio mokėjimo.

Mūsų komanda sėkmingai apgynė klientų interesus Mokestinių ginčų komisijoje ir įrodė, kad mūsų klientai laikėsi visų teisinių reikalavimų, o gyventojų pajamų mokestis tokiais atvejais neturėtų būti taikomas. Palankus Komisijos sprendimas šiuo atveju yra ne tik didžiulis laimėjimas – jis taip pat bus naudingas visiems, ketinantiems vykdyti savo verslą per užsienio jurisdikcijose įsteigtas kontroliuojančiąsias bendroves.

Mūsų paslaugos: komunikacija su Valstybine mokesčių inspekcija, procedūrinių dokumentų rengimas, atstovavimas klientams teismo posėdžiuose.
Bylos vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas Rimkus.

Atstovavimas bendrovei „Eldes“ siekiant gauti papildomą akcininkų finansavimą

2018.02.12

Mes atstovavome savo klientui UAB „Eldes“(pagrindinei namų apsaugos sistemų tiekėjai Lietuvoje), kuri siekė gauti papildomą finansavimą iš savo akcininkų – investicijų fondo, kurį valdo „LitCapital Asset Management“ ir bendrovės administracija. Finansavimas apėmė akcinio kapitalo didinimą išleidžiant konvertuojamąsias obligacijas ir pasitelkiant akcininkų teikiamas konvertuojamąsias paskolas. Pasirinkus šį finansavimo būdą reikėjo rasti kūrybingų ir gana sudėtingų finansavimo sprendimų, iš naujo derėtis dėl akcininkų susitarimo, pakeisti valdymo struktūrą. Visas finansavimas bendrovei „Eldes“ bus suteiktas per pirmąjį 2018 m. pusmetį.

Mūsų paslaugos: pagalba struktūrizuojant finansavimą, sandorio dokumentų rengimas (akcininkų sprendimai, akcininkų susitarimas, konvertuojamosios paskolos sutartis, akcijų ir konvertuojamųjų obligacijų pasirašymo sutartys, kiti įmonės dokumentai ir t. t.)
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusDovidas Vainorius.

Kliento konsultavimas dėl UAB „Unimodus“ antrinės įmonės steigimo

2018.01.29

Mūsų ekspertai konsultavo UAB „Unimodus“ (vieną iš „Modus Group“ bendrovių) antrinės įmonės steigimo proceso metu, kai buvo įsteigta atskira UAB „VNO turtas“, valdanti Tarptautinio Vilniaus oro uosto automobilių stovėjimo aikštelių infrastruktūrą (pastatus, žemės sklypus, nuomos teises ir t. t.). UAB „VNO turtas“ perėmė iš UAB „Unimodus“ visas teises ir įsipareigojimus, susijusius su pirmiau minėtos stovėjimo aikštelių infrastruktūros valdymu. Ši antrinė įmonė buvo įsteigta siekiant pasirengti tolesnei stovėjimo aikštelių veiklos plėtrai kartu su UAB „Parkdema“ (kontroliuojama vieno iš bendrovės „Lords LB Asset Management“ fondų) ir bendrovės „UniPark“ (naudojančios UAB „VNO turtas“ valdomą infrastruktūrą), kaip pagrindinės automobilių stovėjimo paslaugų teikėjos, įsitvirtinimo Baltijos šalyse veiksmams.

Mūsų paslaugos: antrinės įmonės steigimo teisinių dokumentų rengimas, atstovavimas klientui viešosiose institucijose ir t. t.
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertai: Mindaugas RimkusDovidas Vainorius.

UAB „Monimoto“ konsultavimas dėl investicijų didinimo

2018.01.19

Mūsų komanda konsultavo UAB „Monimoto“ (Lietuvos bendrovė, užsiimanti motociklams skirtų išmaniųjų signalizacijos sistemų kūrimu, gamyba ir pardavimu) dviejuose investavimo etapuose.

Pirmiausia „Monimoto“ įkūrėjai (du patyrę ekspertai signalizacijų sistemų srityje) sutiko padidinti akcinį kapitalą suteikdami akcijas dviem investuotojams – vienam privačiam asmeniui ir UAB „Delta Investment“ (kurią kontroliuoja gerai žinomas Aurelijus Rusteika, kuris taip pat yra pagrindinis „Topo Centro“ kontroliuojantysis akcininkas). Pirmame investavimo etape taip pat vyko derybos dėl akcininkų susitarimo, bendrovės valdymo organo steigimo ir t. t.

Antrame investavimo etape „Monimoto“ akcininkai sutiko papildomai investuoti į tolesnę įmonės veiklos plėtrą. Investavo trys akcininkai (iš keturių). Antrame investavimo etape taip pat vyko derybos dėl tam tikrų pirkimo pasirinkimo sandorio teisių, suteikiančių steigėjams galimybę ateityje ypatingomis sąlygomis įsigyti tam tikrą akcijų kiekį.

Mūsų paslaugos: sandorio struktūrizavimas, derybos, sandorio dokumentų rengimas (akcininkų susitarimas, akcijų pasirašymo sutartys, akcininkų sprendimai, įstatai ir t. t.)
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusDovidas Vainorius, Jonas Povilionis.

Pirkėjo konsultavimas įsigyjant „McDonald’s“ restoraną

2018.01.17

Mūsų komanda konsultavoLietuvos investicinę bendrovę UAB „Double R“ įsigyjant maždaug 400 m2 ploto maisto tiekimo pastatą Kaune, kuris nuomojamas UAB „PREMIER RESTAURANTS“, „McDonald’s“ plėtros Lietuvoje licencijos savininkui. Įsigijimo sandoris apėmė sudėtingus reglamentavimo klausimus, susijusius su valstybinės žemės nuoma. Sandoris buvo sėkmingai įgyvendintas po daugiau nei tris su puse mėnesio trukusių intensyvių derybų. Užbaigus įsigijimo sandorį mūsų komanda taip pat padėjo naujajam pastato savininkui iš naujo pasirašyti ilgalaikės nuomos sutartį su „McDonald’s“.

Mūsų paslaugos: sandorio struktūrizavimas, sandorio dokumentų rengimas, derybos dėl sandorio, teisinio patikrinimo vykdymas.
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusJonas Povilionis.

Buvusių AB Ūkio banko vadovų gynyba nuo žalos atlyginimo reikalavimo

2017.12.15

Mūsų komanda sėkmingai gynė buvusius ŪKIO BANKO valdybos narius civilinėje byloje, iškeltoje remiantis SKIPTON INVEST LLP reikalavimu atlyginti daugiau nei 1 mln. EUR žalą.

Byla buvo iškelta Lietuvos bankui jau paskelbus Ūkio banko veiklos moratoriumą. Prieš pat inicijuojant Banko nemokumo procedūrą SKIPTON pateikė Ūkio bankui du mokėjimo nurodymus. Lietuvos centriniam bankui paskelbus moratoriumą, pavedimų vykdymas buvo sustabdytas (nebuvo atliktas), ir lėšos buvo grąžintos į SKIPTON sąskaitą. Ūkio bankui bankrutavus į SKIPTON sąskaitą įskaitytos lėšos nebuvo nei faktiškai išmokėtos SKIPTON, nei pervestos numatytam gavėjui. Ieškovas pateikė ieškinį buvusiems Ūkio banko vadovams dėl jų pareigos užtikrinti tinkamą Banko veiklą.

Teismas palaikė mūsų poziciją, kad SKIPTON neįrodė, jog esama civilinei atsakomybei atsirasti būtinų elementų. Todėl teismas ieškinį atmetė ir priėmė sprendimą Ūkio banko vadovų naudai. Be to, teismas nurodė SKIPTON atlyginti mūsų kliento bylinėjimosi išlaidas, susijusias su atstovavimu teisme.

Mūsų paslaugos: teismo dokumentų rengimas, atstovavimas teismo posėdžiuose.
Ieškinio vertė: daugiau nei 1 mln. EUR
Dalyvavę ekspertaiGiedrius MurauskasEglė Aleksiejeva.​

Sėkmingas arbitražo sprendimo apskundimas

2017.12.14

Mūsų komanda sėkmingai atstovavo Klientui apskundžiant Lietuvos arbitražo teismo sprendimą. SPC LEGAL kreipėsi į Lietuvos apeliacinį teismą su išsamiai motyvuotu prašymu. Ginčo (pozicijos) vertė buvo beveik 2 mln. EUR.

Teismas patenkino prašymą ir panaikino Lietuvos arbitražo teismo sprendimą. Teismas nusprendė, kad arbitražo sprendimas prieštarauja viešajai politikai (ordre public), nes ieškovas nesąžiningai pasinaudojo įvairiomis palankiomis aplinkybėmis išprovokuoti arbitražo procesą pripažinti nepagrįstai didelį ieškovo ieškinį nemokiai bendrovei. Apeliacinio teismo nutartis įsigalioja nuo priėmimo dienos.

Tai ypač retas sprendimas, nes dažniausiai Lietuvos teismai arbitražo sprendimus palaiko vadovaujantis tarptautiniu mastu priimtu révision au fond draudimu.

Mūsų paslaugos: teismo dokumentų rengimas, atstovavimas teismo posėdžiuose.
Ieškinio vertė: apie 2 mln. EUR
Dalyvavę ekspertaiGiedrius MurauskasTadas Katauskas.

Klientų konsultavimas kuriant „MoQ“ bendrąją įmonę

2017.12.14

Mūsų komanda konsultavo pagrindinį mobiliojo ryšio paslaugų teikėją„Tele2“ kuriant bendrąją įmonę su kitais dviem mobiliojo ryšio paslaugų teikėjais „Telia“ ir „Bitė“, t. y. steigiant Lietuvos įmonę UAB „Mobilieji mokėjimai“, kurią šie operatoriai naudoja mokėjimų mobiliuoju telefonu paslaugoms teikti. Dėl operatorių pajamų lygio turėjo būti gautas Europos Komisijos leidimas susijungti (Lietuvos konkurencijos tarybos leidimo susijungti nepakako).

Atsižvelgiant į tai, kad sandoryje dalyvavo trys didžiausi konkurentai, buvo sudėtinga ne tik jo struktūra, bet ir derybų procesas. Vis dėlto šalims pavyko rasti reikiamus sprendimus ir 2017 m. pabaigoje sandoris buvo sėkmingai sudarytas.

Sandoris apėmė derybas dėl bendradarbiavimo susitarimo ir jo įgyvendinimą (nustatant UAB „Mobilieji mokėjimai“ steigimo ir momentinių mokėjimų verslo sąlygas), akcijų prikimo sutartį, akcininkų susitarimą ir kitus dokumentus. Dokumentai turėjo atitikti visas konkurencijos įstatymo taisykles, kurios lėmė sandorio sudėtingumą, turint galvoje tai, jog visos šalys yra tiesioginiai konkurentai, valdantys didžiąją Lietuvos mobiliojo ryšio paslaugų rinkos dalį. Mūsų ekspertai turėjo pademonstruoti išskirtines žinias ir sudėtingų teisinių klausimų išmanymą, taip pat užtikrinti į verslą orientuotą požiūrį.

Nors sandoris sudarytas, išlieka daug su veikla susijusių klausimų, kurių kyla kuriant ir pradedant teikti momentinių mokėjimų paslaugas Lietuvoje. Tai yra labai svarbi naujovė, todėl mūsų įmonė toliau dirba su UAB „Mobilieji mokėjimai“ ir jos akcininkais, kad užtikrintų geriausius teisinius sprendimus kiekviename žingsnyje. SPC komanda labai džiaugiasi ir didžiuojasi būdama tokių svarbių naujovių plėtros Lietuvos rinkoje dalimi.

Mūsų paslaugos: sandorio struktūrizavimas, atstovavimas klientams derybose, sandorio dokumentų rengimas: akcininkų susitarimas, akcijų pirkimo ir pardavimo sutartys, vidaus dokumentai (akcininkų, valdybos ir stebėtojų tarybos sprendimai, įstatai), bendrosios įmonės susitarimas ir t. t.
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusDovidas Vainorius, Jonas Povilionis.

Pagalba klientui įgyvendinant Lietuvos ir JAV bendrovių keitimosi akcijomis procedūrą ir pritraukiant JAV investuotojus

2017.12.12

Mūsų komanda teikė pagalbą UAB „Inside Warehouse“, kuri šiuo metu vykdo veiklą kaip „Unboxed“, keičiant kontroliuojančiąją struktūrą, t. y. vykdant akcijų mainų procedūrą, po kurios Lietuvos bendrovės akcininkai tapo JAV bendrovės akcininkais („Inside Warehouse Inc.“), o JAV bendrovė perėmė visą Lietuvos bendrovės kontrolę. Perėmimo procedūra buvo vykdoma dviejose jurisdikcijose (Lietuvos ir JAV) ir buvo sėkmingai užbaigta. Kadangi keitimasis Lietuvos ir JAV (būtent Delavero valstijos) įmonių akcijomis yra gana retas, vykdant sandorį reikėjo atlikti daug sudėtingų veiksmų ir būtinų pakeitimų, siekiant atitikti visus vietos jurisdikcijų reikalavimus.

Vienas iš perėmimo procedūros tikslų buvo sukurti JAV įsikūrusiems investuotojams patrauklią priemonę. Ši idėja buvo sėkmingai įgyvendinta ir bendrovė pritraukė„Alchemist“ (pirmaujantį verslo inkubatorių B2B sektoriuje) ir kitus investuotojus iš JAV. Mūsų komanda padėjo „Inside Warehouse Inc.“ išleisti konvertuojamąsias obligacijas investuotojams, o vėliau šias investicines priemones paversti bendrovės paprastosiomis akcijomis.

Mūsų paslaugos: konsultavimas dėl galimos grupės struktūros, dokumentų rengimas, įgyvendinimo etapo koordinavimas, pasikeitimų viešuosiuose registruose registravimas.
Sandorio vertė: Nėra duomenų
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusJonas Povilionis.

Atstovavimas „IMG Comfort“ pradedant verslą Lietuvoje

2017.12.01

Mūsų komanda konsultavo „IMG Comfort“steigiant patronuojamąją bendrovę Lietuvoje. „IMG Comfort“ – Norvegijos baldų gamybos bendrovė, kurią kontroliuoja „Ekornes ASA“ (į Oslo vertybinių popierių biržos sąrašus įtraukta bendrovė, kurios bendrosios konsoliduotos pajamos 2017 m. siekė maždaug 500 mln. EUR). 2019 m. pradžioje IMG ketina įsteigti baldų gamyklą ir paskirstymo centrą Panevėžyje (Panevėžio laisvoji ekonominė zona). „IMG Comfort“ planuoja Lietuvoje investuoti daugiau kaip 10 mln. EUR ir sukurti daugiau kaip 125 darbo vietas.

Mūsų paslaugos: įregistravimo dokumentų rengimas, atstovavimas steigimo procedūrose, pasikeitimų viešuosiuose registruose registravimas, derybos dėl sutarčių su Panevėžio laisvąja ekonomine zona ir jų rengimas.
Sandorio vertė: Nėra duomenų
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusJonas Povilionis.

Pagalba UAB „Metalistas LT“ kuriant kontroliuojančiąją struktūrą

2017.11.08

Mūsų komanda padėjo kuriant „Metalistas Group“ kontroliuojančiąją struktūrą, t. y. steigiant kontroliuojančiąją bendrovę, derantis dėl akcininkų susitarimo ir jį sudarant, koordinuojant patronuojamosios bendrovės akcijų įnešimą į kontroliuojančiosios bendrovės kapitalą. Mums baigus darbą, „Metalistas Group“ valdoUAB „Metalistas LT“ir UAB „Baltifix“ (buvusi „Raginėnų prekyba“), kurių pagrindinė veikla susijusi su plieno gamyba (šaltas štampavimas, pramonės subranga ir metalo mašininis apdirbimas). Artimiausiu metu klientas turėtų padidinti veikiančių bendrovių skaičių. Veikiančias bendroves kontroliuoja du fiziniai (privatūs) asmenys, tačiau tikrasis valdymas vykdomas per dvi privačias kontroliuojančiąsias bendroves ir pagrindinę (centrinę) kontroliuojančiąją bendrovę.

Mūsų paslaugos: dokumentų rengimas, tarpininkavimas akcininkų derybose dėl akcininkų susitarimo, patronuojamosios bendrovės akcijų įnešimo proceso koordinavimas, pasikeitimų viešuosiuose registruose registravimas.
Sandorio vertė: Nėra duomenų
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusJonas Povilionis.

Pirkėjo konsultavimas įsigyjant BMW ir „Porsche“ centrus

2017.10.26

Mūsų komanda konsultavo pirkėją AMG PROPERTY INVEST UAB (Norvegijos investuotojų valdoma Lietuvos investicinė bendrovė) įsigyjant 100 proc. UAB „Mobilėja“ akcijų iš UAB „Unimodus“ (Modus Group company). Įmonė „Mobilėja“ valdo Ozo g. esančias biuro patalpas (maždaug 11 000 m2), kuriose įmonių grupė „Modus Group“, prekiaujanti BMW, „Mini Cooper“, „Maserati“, JEEP ir kitų markių automobiliais, vykdo savo veiklą, ir pastatą Dariaus ir Girėno g. (maždaug 1 500 m2), kuriame veikia „Porsche“ prekės ženklo salonas ir automobilių remonto dirbtuvės. Buvo sudarytas pardavimo ir atgalinės nuomos sandoris, kuriuo „Modus Group“ priklausančios bendrovės UAB „Krasta Auto Vilnius“ ir UAB „Prime Auto“ nuomoja šias patalpas iš įmonės „Mobilėja“ pagal ilgalaikę sutartį.

Mūsų paslaugos: sandorio struktūrizavimas, teisinio patikrinimo vykdymas, derybos dėl sandorio, sandorio dokumentų rengimas (akcijų pirkimo sutartis, paskolos sutartis, nuomos sutartis, akcijų įkeitimo sutartis ir t. t.).
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusDovidas Vainorius, Jonas Povilionis.

UAB „Medicinos bankas“ konsultavimas dėl UAB „Saugus kreditas“ įsigijimo

2017.10.18

Mes teikėme konsultacijas „Medicinos bankui“ įsigyjant 100 proc. UAB „Saugus kreditas“ (vartojimo kreditų interneto platforma) akcijų iš Latvijos akcininko. „Medicinos bankas“ nusprendė įsigyti UAB „Saugus kreditas“ įvertinęs šios bendrovės savo verslui sukurtą programinę įrangą ir infrastruktūrą, taip pat turimą turtą (kredito portfelis). Užbaigus šį sandorį, „Medicinos bankas“ gali teikti vartojimo kredito paslaugas tiesiogiai be tarpininkų (kuriais iki tol naudojosi „Medicinos bankas“), bet per savo patronuojamąją bendrovę. Atsižvelgiant į tai, jog abi šalys buvo savo sričių profesionalės, derybų procesas ir sandorio įgyvendinimas vyko greitai ir sklandžiai.

Mūsų paslaugos: sandorio struktūrizavimas, derybos, pranešimo Lietuvos bankui teikimas, teisinio patikrinimo vykdymas, sandorio dokumentų rengimas (akcijų pardavimo ir pirkimo sutartis, baigimo dokumentai ir t. t.).
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusDovidas Vainorius, Jonas Povilionis.

 

SPC LEGAL padėjo „Modus Group“ keičiant kontroliuojančiąją (holdingo) struktūrą

2017.04.18

Mūsų komanda padėjo „Modus Group“ įgyvendinti kontroliuojančiosios (holdingo) struktūros pokyčius, t. y. grupės viduje atlikti 19 bendrovių sandorių siekiant pakeisti įvairių įmonių subordinacijos sistemą. 13 sandorių jau buvo įvykdyta, o kiti 6 sandoriai bus baigti įvykdyti per artimiausius 1–2 mėn. „Modus Group“ sudaro daugybė bendrovių (įskaitant „Krasta Auto“, „Prime Auto“, „Autobrava“, „Unipark“, „CityBee“ ir kt.), kurios kartu generuoja maždaug 220 mln. EUR pajamų ir valdo daugiau nei 125 mln. EUR vertės turtą.
 
Mūsų paslaugos: dokumentų rengimas, pasirašymo proceso koordinavimas, pasikeitimų viešuosiuose registruose registravimas.
Sandorio vertė: Nėra duomenų
Dalyvavę ekspertaiMindaugas Rimkus, Dovidas Vainorius.​

SPC LEGAL atstovavo „Panevėžio stiklui“ gaunant paskolą iš banko „Citadelė“

2017.03.23

Mūsų komanda padėjo AB „Panevėžio stiklas“, vienai pirmaujančių stiklo gamintojų ir perdirbėjų Baltijos valstybėse, gaunant 7,3 mln. EUR finansavimą iš komercinio banko „Citadelė“. Visos ilgalaikės paskolos lėšos bus panaudotos įsigyti naujai stiklo krosniai ir taip reikšmingai atnaujins bendrovės gamybos pajėgumus.
 
Mūsų paslaugos: derybos dėl paskolos ir turto įkeitimo (hipotekos dokumentai), pasirašymo proceso koordinavimas, notarinis įkeitimo (hipotekos) dokumentų patvirtinimas.
Sandorio vertė: 7,3 mln. EUR.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas Rimkus.​

SPC LEGAL atstovavo „Festo“ pasirašant sutartį dėl 4 700 m² ploto patalpų nuomos

2017.02.20

Mūsų komanda padėjo UAB „Festo“, „FESTO Aktiengesellschaft“ (Vokietijos pramoninio valdymo ir automatizavimo bendrovė, kurios metinės pajamos siekia maždaug 2,5 mlrd. EUR) patronuojamajai bendrovei, pasirašant 10 metų trukmės sutartį dėl 4 700 m² ploto biuro patalpų nuomos Kaune (Lietuva). UAB „Festo“ veikia kaip bendras „Festo“ grupės paslaugų centras, nuosekliai plečia savo veiklą ir didina savo komandą. Kadangi esamos UAB „Festo“ patalpos jau tapo per mažos vis didėjančiam mūsų kliento kolektyvui, UAB „Festo“ sutiko per antrąjį 2017 m. pusmetį persikelti į naujai vystomą projektą Kaune.

Mūsų paslaugos: konsultavimas dėl potencialios grupės struktūros, dokumentų rengimas, įgyvendinimo etapo koordinavimas.
Sandorio vertė: daugiau nei 4 mln. EUR.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas Rimkus, Evaldas Skikas.

„SPC LEGAL“ konsultavo klientą dėl grupės restruktūrizavimo

2016.11.30

Mūsų komanda atstovavo Norvegijoje įsisteigusiam klientui restruktūrizuojant bendrovių grupę naujam stambiam investuotojui investavus į kontroliuojančiąją bendrovę. Lietuvoje veikiančios patronuojančiosios bendrovės, valdančios maždaug 25 mln. vertės turtą, šiuo metu valdo tris verslo centrus Vilniuje. 

Mūsų paslaugos: konsultavimas dėl potencialios grupės struktūros, dokumentų rengimas, įgyvendinimo etapo koordinavimas.
Sandorio vertė: Nėra duomenų
Dalyvavę ekspertaiMindaugas Rimkus, Evaldas Skikas.