Nekilnojamasis turtas ir statyba

„SPC legal“ Nekilnojamojo turto ir statybos srities komanda turi aukštą kompetenciją konsultuojant nekilnojamojo turto vystytojus, finansinius ir institucinius investuotojus, finansininkus ir kitus rinkos dalyvius dėl nekilnojamojo turto sandorių. Tarp jų – investicijos į komercinius nekilnojamojo turto projektus, pajamas generuojančio turto įsigijimas, statybų pagal pageidavimą (built-to-suit) sandoriai ir didelės vertės nuomos sutartys.

Advokatų kontoros ekspertai taip pat konsultuoja klientus statybų, planavimo ir žemės teisės klausimais; atlieka žemės vystymo galimybių nuodugnų patikrinimą; konsultuoja visais nekilnojamojo turto statybų etapais. Turime patirties su skirtingo dydžio ar sudėtingumo sandoriais, kaskart nuosekliai įvertiname projektą ir glaudžiai dirbame su klientu, kad rastume sprendimus, atnešiančius aukščiausią komercinę vertę.

Nekilnojamojo turto ir statybos srities komanda taip pat turi didelę patirtį sprendžiant klausimus, susijusius su laisvosiomis ekonominėmis zonomis. Tarp mūsų klientų yra industrinių parkų ir laisvųjų ekonominių zonų valdytojai, kuriuos nuolat konsultuojame reguliavimo klausimais ir plyno lauko („greenfield“) investicijų sandorių klausimais Lietuvoje.

Mūsų praktikos sritys:

Nekilnojamojo turto sandoriai

Sandorių struktūrizavimas
Nekilnojamojo turto pardavimas ir įsigijimas
Projektų pagal pageidavimą (built-to-suit) vystymas ir nuoma
Pardavimų ir nuomos sandoriai
Turto vertinimas
Komercinė nuoma
Nekilnojamojo turto finansavimas
Bendrasis investavimas ir bendrosios įmonės
Konsultacijos ir derybos dėl sandorių
Bylos ir ginčų sprendimas

Statybos ir reguliavimas/reglamentavimas

Vystymas ir statybos
Teritorijų planavimas
Laisvųjų ekonominių zonų ir industrinių parkų valdymas
Plyno lauko („greenfield“) ir apleistų zonų („brownfield“) investicijos
Infrastruktūros vystymo projektai
Žemės planavimas ir reglamentavimas
Vystymo galimybių vertinimas
Statybų valdymas
Statybų ir žemės planavimo ginčai