Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su

Įjungti slapukus ir tęsti Išjungti slapukus ir tęsti

[SPC ginčuose] Sėkmingas Valstybinės mokesčių inspekcijos sprendimo apskundimas

2018.02.26

„SPC legal“ sėkmingai apskundė Lietuvos centrinės ir apskrities mokesčių inspekcijos sprendimus. Pagal minėtą sprendimą mūsų klientai, du privatūs asmenys, per Estijos įmones (kontroliuojančiąsias bendroves) valdantys gerai žinomos Lietuvos gamybos bendrovės (kurios pajamos viršija 10 mln. EUR) akcijas, buvo įpareigoti sumokėti gyventojų pajamų mokestį už dividendus, kuriuos Estijos kontroliuojančiosios bendrovės gavo iš Lietuvos įmonės, nors Estijos bendrovės neišmokėjo atitinkamų sumų pagrindiniams savininkams. Valstybinė mokesčių inspekcija laikėsi pozicijos, kad esmė svarbiau už formą, ir nusprendė, jog šiuo atveju privatūs asmenys sukūrė šią schemą siekdami išvengti gyventojų pajamų mokesčio mokėjimo.

Mūsų komanda sėkmingai apgynė klientų interesus Mokestinių ginčų komisijoje ir įrodė, kad mūsų klientai laikėsi visų teisinių reikalavimų, o gyventojų pajamų mokestis tokiais atvejais neturėtų būti taikomas. Palankus Komisijos sprendimas šiuo atveju yra ne tik didžiulis laimėjimas – jis taip pat bus naudingas visiems, ketinantiems vykdyti savo verslą per užsienio jurisdikcijose įsteigtas kontroliuojančiąsias bendroves.

Mūsų paslaugos: komunikacija su Valstybine mokesčių inspekcija, procedūrinių dokumentų rengimas, atstovavimas klientams teismo posėdžiuose.
Bylos vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas Rimkus.