Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su

Įjungti slapukus ir tęsti Išjungti slapukus ir tęsti

[SPC sandoriuose] Kliento atstovavimas Dvarčionių keramikos bankroto byloje

2018.09.01

Mūsų komanda atstovavo bankrutavusios plytelių gamintojos BAB „Dvarčionių keramika“ pagrindinį akcininką, įsigyjant hipoteka (įkeitimu) užtikrintas reikalavimo teises į Dvarčionių keramiką ir galiausiai perimant nuosavybės teisę į nekilnojamąjį turtą ir įrangą. Minėto turto įsigijimo procesas užtruko 2 mūsų kliento ir mūsų komandos aktyvaus darbo metus, įskaitant intensyvias derybas ir darbą su kitais Dvarčionių keramikos kreditoriais, dalies kitų kreditorių reikalavimo teisių išpirkimą, kuris galiausiai ir leido įsigyti esminę Dvarčionių keramikos turto dalį.

Šis sandoris pareikalavo glaudaus mūsų ginčų ir sandorių ekspertų darbo kartu, sujungiant žinias bankroto procedūrose ir sandoriniuose klausimuose. Mes konsultavome savo klientą visais su bankroto procedūromis susijusiais klausimais, o taip pat reguliaciniais hipoteka (įkeitimu) užtikrintų reikalavimo teisių į bankrutavusią bendrovę aspektais ir klausimais, teikėme paslaugas perimant kreditorinius reikalavimus, registruojant nuosavybės teises į perimtą turtą ir padėjome visais kitais susijusiais klausimais.

Mūsų paslaugos: kliento atstovavimas derantis su kitais kreditoriais, įvairių sandorių dokumentų rengimas (reikalavimo teisių perleidimo sutarčių, hipotekos kreditoriaus teisių perleidimo sutarčių, turto pirkimo-pardavimo sutarčių ir pan.).
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusGiedrius Murauskas, Dovidas Vainorius, Jonas Povilionis.