Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su

Įjungti slapukus ir tęsti Išjungti slapukus ir tęsti

[SPC sandoriuose] Vienos didžiausių atsinaujinančios energijos gamintojų grupės konsultavimas, gaunant projektų laikinąjį (jungiamąjį) finansavimą

2018.12.18

SPC legal sandorių komanda konsultavo mūsų klientą (vieną didžiausių atsinaujinančios energijos gamintojų Baltijos šalyse grupių, kuri taip pat sparčiai plečią savo veiklą už Baltijos valstybių ribų), gaunant tarpinį finansavimą (angl. „bridge financing“) projektams Lenkijoje. Paskolų teikėjai buvo didžiosios lietuviškos bendrovės, lyderiaujančios savo sektoriuose Lietuvoje. Paskolų struktūra buvo sudėtinga, atsižvelgiant į jų tarptautinį elementą, kas reikalavo teisinių žinių ne tik Lietuvos, bet ir Lenkijos bei kitų šalių jurisdikcijose. Mūsų komanda suteikė klientui procesų kontrolės paslaugas bei užtikrino, kad visos procedūros visose jurisdikcijose būtų sklandžiai atliktos.

Mūsų paslaugos: derybos, paskolų sutarčių, reikalingų korporatyvinių sprendimų rengimas, įkeitimo ir kitų dokumentų užsienio jurisdikcijose peržiūrėjimas bei vertinimas, ir t.t.
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas Rimkus, Dovidas Vainorius.