Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su

Įjungti slapukus ir tęsti Išjungti slapukus ir tęsti

[SPC sandoriuose] UAB „Monimoto“ konsultavimas dėl investicijų didinimo

2018.01.19

Mūsų komanda konsultavo UAB „Monimoto“ (Lietuvos bendrovė, užsiimanti motociklams skirtų išmaniųjų signalizacijos sistemų kūrimu, gamyba ir pardavimu) dviejuose investavimo etapuose.

Pirmiausia „Monimoto“ įkūrėjai (du patyrę ekspertai signalizacijų sistemų srityje) sutiko padidinti akcinį kapitalą suteikdami akcijas dviem investuotojams – vienam privačiam asmeniui ir UAB „Delta Investment“ (kurią kontroliuoja gerai žinomas Aurelijus Rusteika, kuris taip pat yra pagrindinis „Topo Centro“ kontroliuojantysis akcininkas). Pirmame investavimo etape taip pat vyko derybos dėl akcininkų susitarimo, bendrovės valdymo organo steigimo ir t. t.

Antrame investavimo etape „Monimoto“ akcininkai sutiko papildomai investuoti į tolesnę įmonės veiklos plėtrą. Investavo trys akcininkai (iš keturių). Antrame investavimo etape taip pat vyko derybos dėl tam tikrų pirkimo pasirinkimo sandorio teisių, suteikiančių steigėjams galimybę ateityje ypatingomis sąlygomis įsigyti tam tikrą akcijų kiekį.

Mūsų paslaugos: sandorio struktūrizavimas, derybos, sandorio dokumentų rengimas (akcininkų susitarimas, akcijų pasirašymo sutartys, akcininkų sprendimai, įstatai ir t. t.)
Sandorio vertė: konfidenciali informacija.
Dalyvavę ekspertaiMindaugas RimkusDovidas Vainorius, Jonas Povilionis.